Reishi čiže lesklokôrka lesklá je vzácna, hnedočervená huba, ktorá je právom považovaná za prírodný elixír života aj hubou nesmrteľnosti. Hoci je reishi na prvý pohľad nenápadnou hubou, jej účinky na ľudské telo sú pozoruhodné. História huby reishi siaha až do starej Číny, kde bola veľmi cenenou prírodnou surovinou v tradičnej čínskej medicíne. Dodnes je reishi často používaná ako prevencia pri liečbe rakoviny a iných ochorení, predovšetkým v Ázii. Tým ale jej benefity zďaleka nekončia.

Prírodná cesta k pevnému zdraviu

Dnešná doba nás obklopuje chemickými látkami, smogom, stresom a mnohými ďalšími vplivmi, ktoré majú na naše telo aj psychiku nepriaznivý dopad. Práve preto sa tak radi vraciame späť k prírode a hľadáme prirodzenú cestu k posilneniu svojho zdravia aj kondície. Reishi v sebe ukrýva veľa látok blahodárne pôsobiacich na imunitný systém, ktorý je nevyhnutný pre zvládnutie najrôznejších viróz a ochorení. Vďaka vysokému obsahu vitamínov, antioxidantov a minerálov je preto táto huba považovaná za účinný doplnok zdravia k posilneniu imunity. Ako najúčinnejšie imunostimulátory sú označované predovšetkým polysacharidy betaglukany, ktoré môžeme vo veľkom množstve nájsť práve v lesklokôrke lesklej. Jej unikátne zloženie priaznivo pôsobí na prirodzenú obranyschopnosť organizmu a tiež pozitívne ovplivňuje funkciu srdca a obehový systém. Pre získanie všetkých blahodárnych účinkov huby reishi je vhodné ju pravidelne užívať ako bylinný extrakt v podobe kapsulí. Doplnok stravy ADIEL REISHI & CORDYCEPS 90 KAPSULÍ ponúka kombináciu zázračnej huby reishi a cordycepsu, ktorý často býva, mimo iné, aj odporúčaný ako súčasť stravy pri liečbe neplodnosti. Spoločne tvoria jedinečný produkt, vďaka ktorému získate späť svoju vitalitu, kondíciu a tiež krásu, pretože len zdravé telo môže byť krásne.

 • Posilňuje telesnú aj duševnú kondíciu
 • Je účinnou prevenciou proti virózam a rôznym ochorením
 • Posilňuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu
 • Pomáha pri liečbe s neplodnosťou a podporuje hormonálnu rovnováhu
 • Pozitívne pôsobí na obehový systém aj činnosť srdca
 • Blahodárne pôsobí na nervový systém

Získajte späť svoju prirodzenú krásu

Okrem úžasných účinkov na ľudské zdravie má huba reishi pozitívny vpliv aj na pokožku a pleť. Unikátne látky obsiahnuté v lesklokôrke lesklej pomáhajú k celkovej regenerácii organizmu a viditeľne spomaľujú prejavy starnutia. Ak chcete svojmu telu dopriať starostlivosť, ktorú si bezpochyby zaslúži, stavte na silu prírodných látok a vzácnych olejov. Pre zdravé telo a krásnu pokožku je ako stvorený luxusný anti-age balíček ETANI, ktorý obsahuje doplnok stravy z huby reishi aj cordycepsu pre každodenné užívanie a jedinečný arganový olej navrhnutý pre boj proti nedokonalostiam a starnutiu pokožky. Prírodný olej získavaný z orechov stromu Argania spinosa (prezývaný tiež ako „marocké zlato“) je nedoceniteľným pomocníkom v starostlivosti o pokožku celého tela aj vlasy. Vďaka veľkému množstvu vitamínov, antioxidantov a nenasýtených mastných kyselín poskytne arganový olej vašej pokožke hydratáciu, regeneráciu a ochranu pred slnečným žiarením. Tiež zabraňuje tvorbe vrások aj pigmentových škvŕn, a preto je tou správnou voľbou na ceste v ústrety prirodzenej kráse.

 • Blahodárne pôsobí na stav pleti aj pokožky
 • Podporuje regeneráciu organizmu aj pokožky
 • Spomaľuje prejavy starnutia
 • Je cenným zdrojom vitamínov, antioxidantov a minerálov
 • Pomáha vyživovať pleť, nechty aj vlasy
 • Uľahčuje komplexnú regeneráciu organizmu