Kórejský víkend so zľavou -15%. Platí pre kórejské produkty. Zľavový kód: botox15

O ETANI

Vyrobená s láskou a pre výnimočnosť každej ženy.

Tak jednoducho by sme mohli vystihnúť myšlienku českej značky ETANI, ktorá vznikla predovšetkým preto, aby podporovala prirodzenú  krásu žien bez ohľadu na vek alebo typ pleti. Navrhujeme a s citom vyrábame luxusnú kozmetiku, ktorá je inšpirovaná prírodou a potrebami pleti, pretože len správne vyživená pokožka môže byť skutočne krásna. Kozmetické produkty značky ETANI sústredia svoju pozornosť najmä na prírodné ingrediencie, ktoré svojimi pozoruhodnými účinkami dokážu ženám rozdávať radosť, získať zdravé sebavedomie a vystihnúť ich prirodzený pôvab v celej svojej kráse. 

Kvalitná česká značka

Originálna kozmetická značka ETANI má svoju dlhoročnú tradíciu v Českej republike. V rámci našich nápadov aj následného vývoja kombinujeme prvotriednu kvalitu spolu s tradíciou aj moderným prístupom. Spoločne vyvíjame veľké úsilie v tom, aby sme do posledného detailu navrhli jedinečné receptúry, ktoré budú dokonalo vyhovovať potrebám českých a slovenských žien.

Navrhovaná s láskou v priateľskom prostredí

Celý tým ETANI je zložený z odborníkov, ktoré spojuje nadšenie a láska ku kozmetickým produktom. Sme skrátka malá rodinná firma s rovnakými záujmami a jednotnou myšlienkou. Naša práca nás baví a teší nás, keď na základe spoločného úsilia môžeme predať radosť aj vám. 

Šetrná konvenčná kozmetika 

Naše kozmetické produkty vyrábame ruku v ruke s pokrokom, inováciami aj tradíciou. Pre ETANI je prioritou vytvárať takú kozmetiku, ktorá bude nie len z veľkej časti prírodná, ale zároveň aj naprosto bezpečná. Preto, aby sme mohli zaistiť dlhú životnosť našich produktov, sa snažíme neustále zdokonaľovať svoje receptúry tým, že hľadáme vyvážený pomer prírodných ingrediencií a stabilizátorov, ktoré sú pre bezpečné uchovanie kozmetiky nevyhnutné.

vyroba_kosmetiky_etani

Vyrobená z kvalitných ingrediencií 

Najvyššia možná kvalita je pre nás v ETANI na prvom mieste. Okrem overených a rokmi odskúšaných prírodných zložiek stále hľadáme pre svoju kozmetiku nové ingrediencie zo zdrojov prírody, ktoré sú unikátne svojimi blahodarnými účinkami na pokožku. Práve prírodné ingrediencie sú totiž tým najlepším zdrojom vitamínov, minerálov a ďalších cenných zložiek, ktoré hravo zobudia krásu, sviežosť a mladistvý vzhľad aj na unavenej pokožke.

Pracujeme s prírodnými olejmi 

Hlavné zložky kozmetických produktov ETANI pochádzajú z prírodných zdrojov, pričom u všetkých ingrediencií máme presné informácie o ich pôvodu. Najviac kladieme dôraz ako na prírodné ovocné oleje, ktoré sú unikátne svojimi hydratačnými a regeneračnými účinkami, tak aj na luxusné exotické oleje, ktoré sú cenené najmä vďaka schopnostiam bojovať proti starnutiu a dehydratácii pokožky.

Vlastníme originálne receptúry 

Neustále sa snažíme zdokonaľovať a ladiť receptúry kozmetiky značky ETANI tak, aby dokonalo splňovala aj náročné požiadavky žien a zároveň bola v súlade s potrebami ich pokožky, vlasov aj pleti.

Certifikované a nezávadné produkty

Všetky produkty značky ETANI sú podrobované prísnym kontrolám a prechádzajú starostlivými mikrobiologickými testami. Všetka kozmetika značky ETANI splňuje najprísnejšie kozmetické normy, čo zaručuje jej nezávadnosť a bezpečnosť.

Neobsahuje škodlivé látky

Pretože chceme vašej kráse ponúknuť šetrné, bezpečné a prírodné kozmetické produkty, oblúkom sa vyhýbame parabénom, mikroplastom a ďalším škodlivým látkam. Nič také v našej kozmetike skrátka nikdy nenájdete. 

Máme mnohoročnú prax 

Dlhoročná história a bohatá prax nás naučila, že nie je nič dôležitejšie, než načúvať potrebám svojich zákazníčok. Preto, aby bola kozmetika ETANI jednotkou vo svojom obore, sa nie len snažíme brať zreteľ na požiadavky českých žien, ale tiež konzultujeme naše postupy, receptúry aj ingrediencie s tými najlepšími odborníkmi. 

Ponúkame odborné poradenstvo 

V ETANI veríme na úprimnosť a vrelý prístup. Práve vďaka dlhoročnej praxi dobre vieme, ako dôležitá je komunikácia so zákazníkmi. Snažíme sa preto byť tu pre vás, kedykoľvek budete potrebovať pomôcť s výberom tej správnej kozmetiky alebo sa na nás obrátiť pre radu ohľadom svojej pokožky.