O ETANI

NÁŠ PRÍBEH SLOVAMI ZAKLADATEĽA


 

Ako každý chlap veľakrát počas roka rieši zložitý problém s výberom darčeka pre svoju ženu  (narodeniny, vianoce, výročie atď.), tak som sa aj ja před časom trápil, ako to vyriešim. Manželke som, podľa jej odporúčania, kúpil ozaj drahý krém a dúfal, že bude spokojná. Spokojná so mnou a mojím úmyslom naozaj bola, ale s krémom a jeho účinkami

nie. Z jej slov vyplynulo, že všetky krémy, ktoré doteraz vyskúšala, nemali ten sľubovaný efekt a účinok a navyše po nich mávalapodráždenú svoju citlivú pleť. A tak som sa rozhodol nájsť riešenie a teda aj ten najlepší darček pre moju ženu. Hľadal som výrobcu kozmetiky, ktorý by dokázal vyrobiť kozmetiku prírodnú, ale aj účinnú. Po dlhom hľadaní a preverovaní vhodných výrobcov, surovín a technológií, som nakoniec našiel vhodného výrobcu, ktorý spĺňal moje veľmi náročné požiadavky. Starostlivo sme vybrali prvé prípravky, ktoré by urobili radosť mojej žene. Najprv túto kozmetiku vyskúšala manželka a jej kamarátky a kedže ich reakcie boli pozitívne, tak som sa rozhodol, že skúsim kozmetiku ponúknuť aj ostatným.

Najprv som registroval značku ETANI, zahájil všetky kroky k potrebnej certifikácii, atestom a skúškam. Po obdržaní kladných výsledkov a hodnotení, som sa rozhodol predávať túto kozmetiku. Dopyt po kozmetike ETANI sa rýchlo zvýšil. Avšak cieľ mojej práce a úsilia zostáva rovnaký. Nech sú všetky ženy, nie len tá moja, maximálne spokojné s kozmetikou ETANI, nech majú vždy príjemný pocit pri jej používaní, nech naozaj vidia, že im kozmetika pomáha a nech majú vždy pocit istoty v našom servise a starostlivosti. Robíme to od srdca a s radosťou.

Kozmetika je vyrábaná v Českej republike poctivo a kvalitne z tých najlepších surovín, na vývoji kozmetiky sa podieľa celý tím odborníkov od vývojárov, doktorov, chemikov a kozmetičiek po obchodných zástupcov a manažérov. Mám okolo seba skvelý tím úžasných ľudí, na ktorých si zakladám a dôverujem im. Spoločne sa snažíme, aby kozmetika bola prírodná, ale hlavne účinná.

Prečo práve kozmetika ETANI?

 

  1. Poctivý a osobný prístup na eshope, pri telefonickej komunikácii aj v prezentačnom salóne. Našu prácu robíme srdcom, vždy poctivo a profesionálne.
  2. Za značkou stoja skutoční ľudia a odborníci.
  3. Ponúkame kozmetické poradenstvo a diagnostiku pleti ZDARMA.
  4. Kozmetika ETANI je vhodná aj pre citlivú a alegrickú pleť.
  5. Ponúkame čisté koncentráty aktívnych látok z tých najlepších surovín.
  6. Naozaj účinná prírodná kozmetika, ktorá funguje. Overené zákazníkmi.
  7. Kvalitná kozmetika vyrábaná v Českej republike.
  8. Dodávame tiež do lekární, kozmetických salónov a vyvážame do mnohých zemí Európy.

Vstúpte do klubu ETANI
a získajte zľavu 5 € na ďalší nákup.