Doplňte si kozmetické zásoby na leto. Zľava -20% nad 28 euro. Zľavový kód: leto . Neplatí na ultrazvukovú špachtľu a balíčky s ňou.

JADE ROLLER: JEDNODUCHÁ CESTA K DOKONALEJ PLETI

Prečo nesmie Jade roller chýbať vo vašej kozmetickej taštičke a ako ho správne používať?

Čo je Jade roller?

Medzi najnovšie trendy v starostlivosti o pleť sa v poslednom čase jednoznačne radí Jade roller. Unikátny kozmetický pomocník z prírodného kameňa, ktorý je vyrobený z čistého Nefritu a Jadeitu. Jade roller je tvorený dvomi podlhovastými kameňmi upevnenými kovovým rámom na oboch koncoch rukovjäte. Ľahké použitie a dômyselne navrhnutá konštrukcia robia z Jade rolleru jedinečnú kozmetickú pomôcku. Jade roller má však o veľa širšie využitie, než je masáž tváre a jeho účinky na pleť sú skutočne pozoruhodné.

Pozoruhodná história Jade rolleru

Pôvody Jade kameňa ležia v čínskej histórii. Jade bol tradičným kameňom krásy, bohatstva a moci už v 7. storočí. Jeho vzácnosť viedla k tomu, že bol v starej Číne drahší než zlato. Muži nosili brúsený nefrit ako symbol svojho postavenia a bohatstva, ženy zdobili svoje účesy nefritovými predmetmi, používali nefritové hrebene a ošetrovali svoju kožu Jade kameňmi masážnou technikou Gua Sha. Prírodná sila týchto kameňov bola už tej dobe využívaná v kúpeľoch ako súčasť luxusných procedúr a jej blahodarný účinok si dopriali nie len ženy, ale aj muži z vyšších vrstiev.

Objavené prírodné bohatstvo

Starovekí Číňania mali odlišné chápanie línií a vrások. Verili, že každý nedostatok či vada na tvári odráža aspekty zdravia a osudu. Znamienka v jednotlivých častiach tváre pre nich predstavovali nezdar rôznych etapách života a vrásky symbolizovali zdravotné problémy. Starovekí Číňania skutočne verili v liečivú silu aj mágiu kryštálov. Domnievali sa, že podstupovaním procedúr a zmierňovaním týchto nedostatkov zlepšujú svoj vzhľad, rovnako tak priaznivo ovplyvňujú svoje zdravie, prípadne aj osud.

Už od pradávna boli kryštály používané na rôzne účely a rituály. Pri pohľade do minulosti by sme isto v mnohých pracovniach objavili kryštály, ktoré slúžili ako ťažítko a mali svojim majiteľom dodávať silu, rozhodnosť a vzácnu energiu, v ktorú dodnes veríme, a kvôli ktorej sa nimi obklopujeme. Neskôr sa ich mocná prírodná sila používala k očiste vody, aur aj k meditácii. V súčasnej dobe sú kryštály obľúbené nie len v podobe šperkov a amuletov, ale taktiež sa stali luxusným prvkom vo svete kozmetiky. Táto história nám ukazuje, prečo sa také procedúry stali obľúbenými po celom svete a prečo je Jade roller cenným kozmetickým pomocníkom.

Magické účinky kryštálov

Kryštály v sebe skrývajú magickú prírodnú silu blahodarne pôsobiacu na ľudské telo. Z hľadiska krásy a zdravia sú využívané k procedúram, ktoré majú na telo estetický účinok a zároveň mu predávajú duchovné hodnoty. Použitie kryštálov pre starostlivosť o pleť bolo bežné už v stredoveku, v starej Indii, a dokonca aj v bájnom Egypte. Pre tieto účely sa používali rôzne druhy kameňov, ktoré sa tešili obľube vďaka svojim jedinečným schopnostiam a účinkom. K najvyužívanejším patrili a dodnes patria:

Ružový kremeň, čiže Ruženín

Tento ružový kameň je charakteristický pre svoju silu otvárať ľudské srdcia, podporovať lásku a nežnosť. Rozvíja tvorivosť a fantáziu.

Ametyst

Kremeň v rôznych odtieňoch fialovej farby, veľmi obľúbený na výrobu šperkov, ale tiež ako kameň duševnej sily, bdelosti a mravnej čistoty.

Jaspis

V Grécku, Ríme aj Egypte bol tento kameň drahší než drahokam. Liečitelia mu prisudzujú schopnosť chrániť pred ťažkými snami, znižovať horúčku a zastavovať krvácanie.

Čierny Obsidián

Mayovia aj Aztékovia verili v jeho magickú schopnosť ochrániť svojho majiteľa pred zlými silami a nepriazňou osudu. Dodnes je považovaný za mocný kameň zbavujúci telo negatívnej energie.

Jade

Jade je kameň vyrovnanosti a pokoja. Jeho jedinečné vlastnosti z neho robia prírodný poklad, ktorý okrem duchovného prínosu tiež upokojuje podráždenie, podporuje pružnosť pokožky a pomáha predchádzať vráskam. Jade však v starej Číne slúžil mimo iné tiež ako hlavná surovina na výrobu pohárov. Verilo sa totiž, že nápoje pripravené v kamenných pohároch majú na telo očisťujúce a posilňujúce účinky.

Pre kozmetický masážny valček sa využíva rad rôznych prírodných kameňov, my vám však ponúkame tú najlepšiu variantu, kombináciu Nefritu a Jadeitu – Jade roller.

Ako pôsobí Jade roller na pokožku?

Unikátna prastará sila prírodných kameňov poskytne vašej pleti mimoriadnu starostlivosť, po ktorej bude vaša pokožka zdravá, krásna a bez vrások. Jade roller povýši každodennú štandardnú starostlivosť o pleť na úplne inú úroveň. Hýčkajte sa ako kráľovná a vychutnajte si kúpeľnú masážnu procedúru v pohodlí svojho domova, ktorá vašu pokožku nie len omladí, ale poskytne vám aj duševný relax. Zároveň vám predá to najlepšie z jedinečných vlastností a energie vzácnych kameňov.

TIP: Maximálneho regeneračného účinku Jade rollerom dosiahnete použitím tej správnej kozmetiky. Masáž Jade rollerom spolu s jedinečným zložením séra kyseliny hyaluronovej či prvotriednym opunciovým olejom zapôsobí na unavenú pleť takmer magickým účinkom.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie