Pretože sú Vianoce už skoro za dverami, väčšina z nás sa začína obzerať po tých správnych darčekoch, ktoré vykúzlia úsmev pod stromčekom. Ako každý rok si lámeme hlavu s tým, akým darčekom potešiť blízke ženy vo svojom okolí. Chceme totiž nájsť darček, ktorý jednak dobre poslúži, poteší a zároveň bude naozaj originálny. Pokial hľadáte odpoveď na otázku, aké vianočné darčeky majú ženy vôbec najradšej, máme pre vás skvelú správu. Najviac ženy pod stromčekom očakávajú luxusnú kozmetiku, ktorá im dopraje to, po čom túžia – mladistvú, krásnu a zdravú pleť.

 Vianočné darčeky pre ženy ukryté do luxusných kozmetických sád

 Hoci sa ženy s kozmetikou vídajú každý deň a je neoddeliteľnou súčasťou ich rituálov, nikdy ju neprestanú zbožňovať. Kozmetické darčeky preto predstavujú pre každú ženu niečo osobitého a jedinečného. Vnímajú ju totiž ako krásne gesto, ktoré ju utvrdzuje v tom, ako na ňu myslíme a načúvame ich želaním potrebám. Význam takých darčekov je v očiach ženy jednoduchý – vedia, že ich chceme zahrnúť luxusnou starostlivosťou, dopriať im príjemné hýčkanie a splniť im tak ich tajné sny. A presne to nám prinesie radosť viac, ako čokoľvek iné. Pokial navyše vianočné darčeky pre ženy štylizujeme do podoby kozmetických sád, zosilníme tým pocit šťastia a radosti. Kvalitnej kozmetiky, ktorá sa stará o krásu a pôvab pleti, totiž nie je nikdy dosť.

 

Nebaví vás balenie vianočných darčekov? Obdobie pred Vianocami je tradične spojené s hektickým a časovo náročným obdobím. Pokial chcete ušetriť svoj čas, isto vás poteší, že novo u nás ponúkame možnosť zabalenia kúpených vianočných darčekov. Pribaľte si v košíku darčekovú taštičku a s jednou objednávkou buďte bez starostí pripravený na Vianoce. Využite jedinečné možnosti a prenechajte svoje starosti s balením darčekov na nás.

 Pripravte sa na Vianoce so značkou Etani

 Pretože u nás v Etani chceme, aby pre vás bolo nakupovanie darčekov čo najjednoduchšie, pripravili sme pre vás bohatú ponuku vianočných balíčkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby potešili ženy všetkých vekových kategórií. Vianočné darčeky pre ženy sme starostlivo zostavili tak, aby poskytli komplexnú a účinnú starostlivosť, zároveň tiež zaistili efektívne riešenie pre každý kozmetický problém.

 ETANI Kráľovská sada intenzívnej starostlivosti

 Pokial chcete pod stromčekom dopriať tú najluxusnejšiu a veľmi intenzívnu starostlivosť, po ktorej sa obdarovaná bude cítiť ako kráľovná, je práve ETANI Kráľovská sada s obsahom piatich produktov, tou správnou voľbou. Pomáha so starostlivým odlíčením pleti, hĺbkovou výživou aj hydratáciou, zjednotením tónu pleti, regeneráciou pokožky a tiež omladením pleti pomocou neinvazívneho liftingu. Pre každú ženu sa stane pomocníkom na dennú aj nočnú starostlivosť, ktorá stelesňuje doslova zlato pre každú pleť.

 Sada obsahuje:

 1x Etani odličovacia pena

1x Etani sérum s extraktom z Opuncie

1x Etani sérum 2v1

1x Etani denný krém s Opunciou

1x Etani nočný krém s marhuľou

 

ETANI sérum 2v1 + Ultrazvuková špachtľa Magic

 Dopriať pod stromčekom luxusnú starostlivosť ako z kozmetického salóna nemusí byť nič nemožné. Ostatne vás o tom odrazu presvedčí balíček, v ktorom nájdete ETANI sérum 2v1 a Ultrazvukovú špachtľu Magic, ktoré vo vzájomnej harmónii zaistia viditeľné omladenie aj vypnutie pokožky a tiež hĺbkové vyčistenie pleti. Spoločne sa potom postarajú o to, aby pleť majiteľky žiarila mladistvým dojmom, bola krásne čistá, perfektne vyživená a hydratovaná.

 Sada obsahuje:

 1x Etani sérum 2v1

1x Ultrazvuková špachtľa

 ETANI Masážny valček Jade Roller

 História masážneho rolleru liečivými kameňmi siaha až do siedmeho storočia v Číne. Tu si miestny lekári uvedomili, akú liečivú silu a hojivé účinky môžu mať tieto drahokamy. Etani Kamenný valček intenzívne uvoľňuje svaly na tvári, krku a dekolte a zároveň pomáha k lepšej vstrebateľnosti kozmetických prípravkov.

 

ETANI Hybridná kyselina hyaluronová + Inca Inchi olej

 Úžasným darčekom, ktorý bezpochyby ocení každá žena, je kombinácia ETANI Hybridnej kyseliny hyaluronovej a Inca Inchi oleja. Zatiaľ čo sa kyselina hyaluronová stará a omladzuje pleť a regeneruje na úrovni všetkých troch vrstiev pokožky, vzácny Inca Inchi olej hydratuje, zjemňuje a vyhladzuje pokožku, zároveň pôsobí proti kozmetickým nedokonalostiam pleti. Jeho nespornou výhodou je tiež to, že efektívne pôsobí nie len na kožu, ale hravo si poradí aj s obnovou poškodených vlasov.

 Sada obsahuje:

 1x Etani Inca Inchi olej

1x Etani Kyselina hyaluronová Pure Serum, hybridný komplex

 

Pokial už ste našli tie správne vianočné darčeky pre ženy vo vašom okolí, teraz už ostáva jediné. Popriať vám krásne Vianoce plné pohody a tiež radosti pri rozbaľovaní darčekov!