ETANI Ošetrujúca LED maska na tvár a krk

Kód: 421
114,99 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

ETANI LED maska na tvár a krk je revolučné ošetrenie, ktoré využíva princíp terapie fotónovým svetlom. Táto maska je vybavená siedmimi druhmi svetla, ktoré poskytujú širokú škálu výhod pre vašu pleť. Každá vlnová dĺžka má špecifické účinky na pleť a môže riešiť rôzne problémy, ako sú vrásky, akné, začervenanie a nerovnomerná pigmentácia.

Detailné informácie

Podrobný popis

ETANI LED maska na tvár a krk

Fotónová terapia je neinvazívna metóda liečby, ktorá využíva špecifické vlnové dĺžky svetla k ovplyvneniu pleti a jej buniek. Táto terapia je založená na princípe, že svetlo môže ovplyvňovať biologické procesy v tele a mať pozitívne účinky na pokožku.

Fotónová terapia si teda vydobudla svoje miesto v lekárstve a kozmetike vďaka vďaka svojej schopnosti ovplyvňovať bunkové procesy pomocou špecifických vlnových dĺžok svetla. Je to neinvazívna a bezpečná metóda, ktorá môže pomôcť zlepšiť stav pleti, urýchliť hojenie a podporiť regeneráciu buniek.

Chcete vedieť viac o fotónovej terapii? Prečítajte si náš článok

Existuje niekoľko rôznych vlnových dĺžok svetla používaných vo fotónovej terapii a každá má špecifické účinky na pokožku:

 masky krk popis

 1. Červené svetlo (650-730 nm): Červené svetlo sa používa k stimulácii produkcie kolagénu, ktorý je kľúčový pre pevnosť a pružnosť pokožky. Týmto spôsobom môže červené svetlo redukovať jemné linky a vrásky, zlepšiť textúru pokožky a podporiť hojenie rán.
 2. Zelené svetlo (525-550 nm): Zelené svetlo pomáha vyrovnať pigmentáciu pokožky a redukovať červené bodky a začervenanie. Je tiež známe, že má upokojujúce účinky na pleť a podporuje proces hojenia rán. Taktiež zosvetľuje pigmentové škvrny.
 3. Modré svetlo (430-450 mn): Modré svetlo je účinné proti akné, lebo má antimikrobiálne účinky a pomáha obmedzovať rast baktérií spojených s akné. Modré svetlo preniká do pokožky a zničí baktérie, ktoré spôsobujú zápal a vyrážky.
 4. Žlté svetlo (s vlnou 590 nm): Toto svetlo, v spojeniu so zelených a červeným svetlom, môže efektívne odstraňovať vrásky a predčasne starnuciu pleť. Žlté svetlo je účinné pri zlepšovaniu tónu pleti, redukcii pigmentových škvŕn a jaziev. Taktiež podporuje stimuláciu krvného obehu, čo zlepšuje výživu buniek a obnovu pokožky. Podporuje aktiváciu kožných tkanív a zlepšuje problémy spojené s mastnou pleťou, čiernymi bodkami, červenou pleťou a akné.
 5. Fialové svetlo (s vlnením 640 nm): Fialové svetlo kombinuje červené a modré svetlo a má výhody oboch. Pôsobí protizápalovo, podprje hojenie a stimuluje tvorbu kolagénu.
 6. Svetlo modré svetlo (s vlnením 640 nm): V kombinácii so zeleným a modrým svetlom dokáže upraviť funkciu žliaz, zlepšiť mastnú pleť, redukovať čierne bodky, začervenanie a akné. Zároveň podporuje syntézu bielkovín a kolagénu, čím aktivuje vašu pleť.
 7. Biele svetlo (s vlnením 510 nm): Rieši starecké škvrny a ochabnutú kožu, znižuje výskyt jemných vrások.

Výhody a prednosti ETANI LED masky?

 • Stimuluje produkciu kolagénu, čo zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky.
 • Pomáha redukovať jemné linky a vrásky.
 • Môže pomôcť zmenšiť veľké póry.
 • Účinne bojuje proti akné.
 • Má antimikrobiálne účinky, ktoré obmedzujú rast baktérií spôsobujúcich akné.
 • Má upokojujúce účinky, ktoré pomáhajú pri precitlivelosti pleti.
 • Vyrovnáva farebný pigment pokožky.
 • Redukuje červené bodky a začervenanie.
 • Upokojuje pleť a podporuje hojenie rán.

Tieto účinky fotónovej terapie pôsobia na bunkové procesy v pokožke a môžu viesť k zlepšeniu textúry, pružnosti, farby a celkového zdravia pokožky. Ošetrujúca LED maska vám umožňuje využívať tieto účinky priamo doma, bez nutnosti návštevy profesionálneho salónu.

Je však dôležité mať na pamäti, že výsledky môžu byť individuálne a závisia od stavu pokožky a pravidelnosti používania masky. Odporúča sa konzultovať s odborníkom alebo dermatológom, pokiaľ máte konkrétny problém s pokožkou a chcete využiť fotónovú terapiu.


Ako ETANI LED masku na tvár a krk používať?

Pred použitím masky odporúčame vyskúšať všetky funkcie masky. Vyhnite sa priamemu očnému kontaktu so svetlom. Led masku vyskúšajte najskôr pri najnižších hodnotách, aby ste sa vyvarovali nechceným reakciám.

 1. Pred použitím očistite pokožku tváre a krku. Vysušte.
 2. Pomocou USB kabelov pripojte masky k ovládači a ovládač do zásuvky.
 3. Nastavte farbu LED svetla, intenzitu a dĺžku ošetrenia.
 4. Masku si nasaďte na tvár nech dolieha, ale netlačí.
 5. Počas aplikácie majte oči zatvorené.
 6. Masku môžete použiť 3-4x týždne a najdlhšie 20 minút. Ak chcete vyskúšať niekoľko ošetrení počas jedného dňa, počkajte medzi nimi aspoň 10 minút.
 7. Po ukončení ošetrenia použite sérum a krém.

ETANI LED maska tiež obsahuje 7 galvanických elektród (mikroelektronické masážne cumlíky), ktoré môžete pred použitím k maske pridať. Masážne galvanické elektródy napomáhajú minimalizovať vrásky a podporujú cirkuláciu krvi. Pred nasadením masky znížte intenzitu na minimum. Pozor! Príliš vysoká intenzita môže mať podobné prejavy ako elektrický šok.

Použitie ovládača:

Tlačidlo Color select/start – Spúšťa/vypína prístroj a nastavuje farbu svetiel

Tlačidlo Flicker – nastavuje intenzitu dĺžky blikania

Tlačidlo Time – nastavujú čas použitia

Tlačidlo Microelectronic – nastavuje intenzitu galvanických elektród


Tip kozmetičky

Na pleť aplikujte svoju obľúbenú ETANI plátienkovú masku, priložte LED masku a nechajte pôsobiť. Účinnosť masiek sa zvýši, vďaka led svetlu.


Často kladené dotazy?

 1. Je ošetrenie LED maskou bolestivé?

Nie, nie je. LED svetlá nevydávajú žiadne teplo, ošetrenie nie je vôbec bolestivé.

 1. Ako sa starať o masku?

Zariadenie čistite len suchou mäkkou handričkou. Nikdy nepoužívajte vodu ani iné čistiace prostriedky. Neumývajte pod tekúcou vodou.

 1. Môžem počas ošetrenia striedať farby?

Určite áno, každý máme inú pleť a každý potrebuje inú starostlivosť. Môžete si zapnúť program na akné (modré svetlo) a potom treba červené svetlo pre pevnejšiu pleť, pokiaľ riešite lifting.

 1. Môžem pod masku aplikovať pred ošetrením nejaký kozmetický prípravok?

Určite môžete použiť séra, krémy a plátienkové masky. Môžete nechať pracovať len samotnú ETANI LED masku.

 1. Môže sa mi urobiť alergická reakcia?

Každý máme inú pleť, ale ošetrenie pomocou ETANI LED masky by malo byť bez alergickej reakcie.


Upozornenie:

 • Pred prvým použitím prístroja si starostlivo prečítajte návod a uschovajte ho pre možnosť ďalšieho nahliadania.
 • Pokiaľ je prístroj používaný v blízkosti detí, hendikepovaných alebo nevidiacich, je treba zaistiť dohľad zodpovednou osobou.
 • Na prístroj nikdy nepokladajte ťažké predmety a vyvarujte sa pádu prístroja na zem.
 • Prístroj v žiadnom prípade nepoužívajte, pokiaľ pracuje nesprávne alebo je nejakým spôsobom poškodený.
 • Zariadenie nesmie byť používané vo vode alebo vo vlhkom prostrediu.
 • Prístroj nikdy nerozoberajte ani sa sami nesnažte o jeho opravu, mohlo by dôjsť k poškodeniu vášho zdravia.
 • Pokiaľ zistíte na prístroji akékoľvek poškodenie alebo prístroj pracuje nepsrávne, okamžite kontaktujte servisné centrum alebo obchod, kde bola maska kúpená.
 • Zariadenie čistite len suchou mäkkou handričkou. Nikdy nepoužívajte vodu ani iné čistiace prostriedky. Neumývajte pod tekúcou vodou.
 • Prístroj nikdy nevkladajte do vody alebo iných roztokov a tiež ho nikdy nenechávajte na miestach, odkiaľ by mohol ľahko spadnúť.
 • Nikdy neobmotávajte elektrický kábel okolo dobíjacieho adaptéru a tiež dobíjací adaptér neodpojujte zo zásuvky jednoduchým držaním za elektrický kábel.
 • Prístroj uchovávajte na suchom a chladnom mieste.
 • Prístroj nesmú používať ľudia s ochorením štítnej žľazy, epilepsiou, alergici (užívanie liekov môže spoločne s fotónovým žiarením vyvolať nežaducie účinky. Konzultujte použitie masky s lekárom), tehotné ženy a deti. Nepoužívajte na otvorené rany či poškodenú pleť (popáleniny, alergická vyrážka, ekzém či iné).

Technické parametre:

MODEL: FR-LM03

Obsah balenia: 1x LED maska na tvár, 1x LED maska na krk, 7x galvanická elektróda, 1x ovládač, 2x kábel USB, 1x napájací adaptér, návod na použitie

Napájací adaptér: Určený pre zásuvky EU

Vstup: 100 V ~ 240 V

Výstup: 5 V, 1000MA

Led svetlá: 192ks (tvár 138ks, krk 54ks)

Materiál tela: PC + ABS

Osvetlenie: ce, ISO13485, RoHS

Rozmery: 290 x 250 x 180 (mm)

Váha: 300 g

Skladovanie: Masku skladujte na suchom mieste v izbovej teplote.

Dovozca/predajca: ADIEL, s.r.o., V Cibulkách 359/52, 150 00 Praha 5, IČ: 01388665. www.etani.cz

Prístroj bol schválený pre použitie v krajinách EU a je preto opatrený značkou CE. Dokumentácia je k dispozícii u dovozcu.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
L Avatar autora | 25.3.2024
Produkt zatial pouzivam prve tyzdne a zatial som spokojny.
NH Avatar autora Nicol Havlová (Administrátor) 30.3.2024
Dobrý deň, veľmi si vážime Vaše krásne recenzie. :) Ďakujeme, tím ETANI