ETANI Gua-Sha masážny kameň

Kód: 270
Novinka
Značka: ETANI
13,99 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024

ETANI Gua-Sha kameň je určený na masáž pokožky celého tela s cieľom zmierniť vrásky, detoxikovať pleť, eliminovať červené žilky a zmierniť opuchy. Masážou dochádza tiež k uvoľneniu napätia tvárových svalov a prekrvenia pleti.

Detailné informácie

Podrobný popis

ETANI Gua-Sha masážny kameň

ETANI Gua-Sha masážny kameň je z kameňa Jadeit, čiže ruženín. Kameň ruženín je symbolom lásky, nehy a zmyselnosti. V kozmetike má využitie ako elixír pre zmiernenie vrások, vyčistenie pleti, uvoľnenie od stresu atď.

Gua-Sha je kameň určená na masáž pokožky celého tela s cieľom zmiernenia vrások, odstránenia nerovnosti pleti, detoxikácie pleti, eliminácie červených žiliek a zmiernenia opuchov. Masážou dochádza tiež k uvoľneniu napätia tvárových svalov a prekrvenia pleti.

Gua-Sha masážny kameň môžete použiť aj na masáž celého tela alebo na škrabanie pokožky, ktoré pôsobí ako ľahký peeling a odstraňuje odumretú rohovú vrstvu pokožky.

woman-salon-making-beauty-treatment-with-gua-sha-stone


Výhody a prednosti ETANI Gua-Sha masážneho kameňa?

 • Zmiernenie vrások
 • Zmiernenie opuchov
 • Uvoľnenie tvárových svalov
 • Lifting
 • Zapracovanie aktívnych látok hlbšie do pleti
 • Relaxačné účinky

Návod na použitie Gua-Sha kameňa

 1. Na čistú pleť aplikujte sérum, olej alebo krém.
 2. Pomocou kameňa vmasírujte do pokožky.
 3. Použite jednoduché ťahy s miernym tlakom do stredu tváre smerom von.
 4. Začnite na brade, tiahnite kameň od stredu brady smerom k uchu, kde zmeníme smer a tiahneme smerom dole po krku (tento ťah je dôležitý k odstráneniu toxínov v pleti), opakujte 5 – 10x na oboch stranách.
 5. Posuňte kameň ku koreňu nosa a ťah urobte od nosa cez líčko smerom k uchu (obe strany).
 6. Ďalší ťah je pod okom opäť smerom von. Pozor, u očného okolia príliš netlačte.
 7. Posledný ťah je na čele, kameňom môžete prechádzať čelo zľava doprava, alebo začnite v prostriedku a ťahy robte vždy von.

303-1


Tip kozmetičky

Aplikujte na vyčistenú pleť plátnovú masku s kolagénom a nechajte pôsobiť. Potom masku dajte dole a urobte masáž kameňom. Masážou sa látky dostanú hlbšie do pleti a tá bude viac hydratovaná a vypnutá.


Často kladené dotazy?

1. Na čo slúži Gua-Sha kameň?

Tento kameň slúži na masáž rukou – zápästia, šije, tváre. Tiež môžete guashou škrabať pleť. Dochádza tak k jemnému peelingu.

2. Môžem Gua-Sha kameň použiť aj na pleť?

Určite áno. Dá sa tiež ako Jade roller nahriať pod teplou vodou alebo ho na chvíľu dať do mrazničky. Teplom si doprajete upokojujúcu relaxačnú masáž. Studeným akeňom zasa liftingový a prejasňujúci efekt.

3. Z akého kameňa je Gua-Sha kameň?

Masážny kameň je z kameňa ruženín.

4. Môžem pred masážou aplikovať olej alebo sérum?

Určite áno, masáž je potom intenzívnejšia.

5. Ako sa o Gua-Sha kameň starať?

Kameň stačí po každej aplikácii umyť pod teplou vodou.


Upozornenie:

Všetky tu uvedené údaje o liečivých vlastnostiach drahých kameňov, polodrahokamov a minerálov, sú len informatívne, čerpané z všeobecne známych informácií a zdrojov. Nie sú návodom, ako obísť klasickú liečbu a užívanie liečivých prípravkov. Majte vždy na pamäti, že použitie drahých liečivých kameňov nie je alternatívnou metódou ku konvenčnej lekárskej starostlivosti!

V prípade, že na sebe cítite príznaky akejkoľvek choroby, vždy vyhľadajte svojho lekára! Schopnosti liečivých kameňov používajte len ako dodatok a psychickú podporu ku konvenčnej liečbe, nie ako jej náhradu.

Uchovávajte mimo dosah detí. Nepoužívajte v prípade poškodenia kameňa. Dodržiavajte návod na údržbu. Gua-Sha kameň skladujte na čistom a suchom mieste (povrchu) a pri izbovej teplote. Používajte kameň jemne a masírujte pokožku, aby sa zabránilo poškodeniu kože.

Matieriál Gua-Sha: Kameň ruženín.

Údržba: Po každom použití masážneho kameňa umyte mydlom a teplou vodou.

Vyrobené: Čínska ľudová republika, Kameň v Brazílii

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenné Jade rollery
Hmotnosť: 0.088 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: