Kórejský víkend so zľavou -15%. Platí pre kórejské produkty. Zľavový kód: botox15

VIANOČNÉ DARČEKY PRE ŽENY: VIEME, ČÍM TOHTO ROKU POTEŠÍTE POD STROMČEKOM

Vybrať vianočné darčeky pre ženy nie je žiadna veda. Stačí len čerpať nápady z tej správnej inšpirácie.

Pretože sú Vianoce už skoro za dverami, väčšina z nás sa začína obzerať po tých správnych darčekoch, ktoré vykúzlia úsmev pod stromčekom. Ako každý rok si lámeme hlavu s tým, akým darčekom potešiť blízke ženy vo svojom okolí. Chceme totiž nájsť darček, ktorý jednak dobre poslúži, poteší a zároveň bude naozaj originálny. Pokiaľ hľadáte odpoveď na otázku, aké vianočné darčeky pre ženy majú vôbec najradšej, máme pre vás skvelú správu. Najviac ženy pod stromčekom očakávajú luxusnú kozmetiku, ktorá im dopraje to, po čom túžia – mladistvú, krásnu a zdravú pleť.
Vianočné darčeky pre ženy ukryté do luxusných kozmetických sád
Hoci sa ženy s kozmetikou vídajú každý deň a je neoddeliteľnou súčasťou ich rituálu, nikdy ju neprestanú zbožňovať. Kozmetické darčeky preto predstavujú pre každú ženu niečo osobitné a jedinečné. Vnímajú ju totiž ako krásne gesto, ktoré ich utvrdzuje v tom, ako na nich myslíme a načúvame ich želaniam aj potrebám. Význam takých darčekov je v očiach žien jednoduchý – vedia, že ich chceme zahrnúť luxusnou starostlivosťou, dopriať im príjemné hýčkanie a splniť im tak ich tajné sny. A presne to nám prinesie radosti viac ako čokoľvek iné. Pokiaľ navyše vianočné darčeky pre ženy štylizujeme do podoby kozmetických sád, zosílime tým pocit šťastia a radosti. Kvalitnej kozmetiky, ktorá sa stará o krásu a pôvab pleti, totiž nie je nikdy dosť.
Nebaví vás balenie vianočných darčekov? Obdobie pred Vianocami je tradične spojené s hektickým a časovo náročným obdobím. Pokiaľ chcete ušetriť svoj čas, isto vás poteší, že novo u nás ponúkame možnosť zabalenia zakúpených vianočných darčekov. Pribaľte si v košíku darčekovú taštičku a s jednou objednávkou buďte bez starostí pripravení na Vianoce. Využite jedinečné možnosti a prenechajte svoje starosti s balením darčekov na nás.
 
Pripravte sa na Vianoce so značkou ETANI
Pretože u nás v ETANI chceme, aby pre vás bolo nakupovanie darčekov čo najjednoduchšie, pripravili sme pre vás bohatú ponuku vianočných balíčkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby potešili ženy všetkých vekových kategórií. Vianočné darčeky pre ženy sme starostlivo zostavili tak, aby poskytli kompletnú a účinnú starostlivosť a taktiež zaistili efektívne riešenie na každý kozmetický problém.
 
ETANI Kráľovská sada intenzívna starostlivosť
Pokiaľ chcete pod stromčekom dopriať tú najluxusnejšiu a veľmi intenzívnu starostlivosť, po ktorej sa obdarovaná bude cítiť ako kráľovná, je práve ETANI Kráľovská sada s obsahom piatich produktov tou správnou voľbou. Pomáha so starostlivým odlíčením pleti, hĺbkovou výživou aj hydratáciou, zjednotením tónu pleti, regeneráciou pokožky a tiež omladením pleti pomocou neinvazívneho liftingu. Pre každú ženu sa stane pomocníkom pre dennú aj nočnú starostlivosť, ktorá stelesňuje doslova zlato pre každú pleť.
Sada obsahuje:
1xETANI odličovacia pena
1xETANI sérum s extraktom z Opuncie
1xETANI sérum 2v1
1xETANI denný krém s Opunciou
1xETANI nočný krém s marhuľou
 
ETANI sérum 2v1 + Ultrazvuková špachtľa Magic
Dopriať pod stromčekom luxusnú starostlivosť ako z kozmetického salónu nemusí byť nič nemožné. Ostatne vás o tom razom presvedčí balíček, v ktorom nájdete ETANI sérum 2v1 a Ultrazvukovú špachtľu Magic, ktoré vo vzájomnej harmónii zaistia viditeľné omladenie aj vypnutie pokožky a tiež hĺbkové vyčistenie pleti. Spoločne sa potom postarajú o to, aby pleť majiteľky žiarila mladistvým dojmom, bola krásne čistá, perfektne vyživená a hydratovaná.
Sada obsahuje:
1x ETANI sérum 2v1
1x Ultrazvuková špachtľa
 
ETANI masážny valček Jade roller
História masážneho rolleru liečivými kameňmi siaha až do siedmeho storočia v Číne. Tu si miestny lekári uvedomili, akú liečivú silu a hojivé účinky môžu mať tieto drahokamy. ETANI Kamenný valček intenzívne uvoľňuje svaly v tvári, na krku a dekoltu a zároveň napomáha k lepšej vstrebateľnosti kozmetických prípravkov.