ETANI 3D Liftingový masážny valček

Kód: 276/1 K 276/2 K 276/3 K Zvoľte variant
- –4 % –9 % až –9 %
3D roller
- –4 % –9 % až –9 % 29,99 € 56,99 € 80,99 € od 29,99 €
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
25.7.2024 25.7.2024 25.7.2024 Zvoľte variant

Masáž tváre je jedna z najúčinnejších možností, ako sa o svoju pokožku starať. Masážou dosiahnete prekrvenia tkanív, žiarivejšieho vzhľadu a lepšiu vstrebateľnosť kozmetických produktov. ETANI 3D Liftingový masážny valček sa zameriava na povädnuté kontúry tváre. Vďka špeciálnemu tvaru, ktorý pripomína brús diamantu dokáže konturovať tvár, zmierňovať opuchy, spevňuje pokožku a uvoľňuje napäté svaly v tvári.

Detailné informácie

Podrobný popis

ETANI 3D Liftingový masážny valček

Neúprosná gravitačná sila a vek pôsobia na naše tvárové kontúry, ktoré sa posúvajú smerom k zemi. ETANI 3D Liftingový masážny valček, vďaka svojmu jedinečnému tvaru pozdvihuje kontúry tváre, zamedzuje podbradku, prekrvuje pleť a intenzívne zabraňuje opuchom.

ETANI 3D Liftingový masážny valček znižuje stres a napätie a tým pomáha predchádzať vráskam. Masážou tváre môže pomôcť uvoľniť napäté svaly aj výraz.


Výhody a prednosti ETANI 3D Liftingového masážneho valčeka?

 • Spevňuje tvárové kontúry
 • Zmierňuje kruhy a opuchy pod očami
 • Znásobuje účinnosť kozmetických prípravkov
 • Relaxačné účinky
 • Vhodné pre aplikáciu krémov, pleťových sér a olejov
 • Pohodlné držanie
 • Cestovná veľkosť
 • Kvalitné spracovanie

Ako ETANI 3D Liftingový masážny valček funguje?

Manipulácia s 3D Liftingovým masážnym valčekom je veľmi jednoduchá a stačí ním masírovať tvár raz až dvakrát denne, počas 3-5 minút. Aplikujte krém, pleťové sérum alebo olej na pokožku. Valček má dve otáčavé hlavice z pravého kameňa ruženínu. 3D roller priložíte na pleť a robíte masáž, vďaka otáčavým hlaviciam dochádza k liftingovej masáži. Produkt nesmiete používať na týchto častiach tela alebo miestach: otvorené rany či jazvy, hematómy.

 1. Na očistenú tvár aplikujte krém, pleťové sérum alebo olej.
 2. Pri masáži postupujte vždy len smerom hore a do strán. Dbajte na línie tváre a tela.
 3. Pri liftingovej masáži dajte pozor na intenzívne naťahovanie kože. Masáž má byť príjemná.
 4. Po dokončení masáže očistite roller, podľa návodu.

Tip kozmetičky

ETANI 3D Liftingový masážny valček napomáha k lepšej vstrebateľnosti všetkých kozmetických produktov, odporúčame napríklad v kombinácii s Kolagénom Pure Serum alebo Kyselinou hyaluronovou Pure Seum pre rast nových pleťových buniek a vypnutie pleti. Postará sa o intenzívnu masáž vašej tváre. Pre maximálny účinok uchovávajte valček v chladničke. Chladivá teplota osvieži a vyhladí vašu pleť. Pokožka bude krásne žiarivá, svieža a vypnutá. Tiež sa konečne môžete rozlúčiť s opuchmi a kruhmi pod očami. Večer odporúčame valček nahriať pod teplou vodou a dopriať si tak uvoľňujúcu relaxačnú masáž tváre.


Často kladené dotazy?

1. Pre koho je kamenný valček vhodný?

Úplne pre všetkých, v každom veku a pre každý typ pokožky.

2. Na čo presne je kamenný valček dobrý?

Dopraje vám relaxáciu, uvoľnenie, ale tiež rozprúdi krvnú cirkuláciu v pleti. To má potom za následok zdravo vyzerajúcu a vypnutú pleť.

3. Môže valček používať viac ľudí?

Po každej aplikácii by ste mali valček jemne umyť, stačí voda a dezinfekčné mydlo. Potom ho môže používať aj niekto iný. Ale nezabúdajte, že do kameňa sa vždy ukladá energia daného človeka, preto odporúčame, aby každý mal svoj masážny valček. Pokiaľ tomu tak nie je, kameň sa od energie očisťuje pod studenou vodou a potom nechať na okne uschnúť.

4. Z akého kameňa je valček?

Z kameňa Ruženín.

5. Znižuje valček opuchy na pleti?

Jemná masáž podporuje cirkuláciu krvi a tým dochádza k zmierneniu opuchov.


Upozornenie

Všetky tu uvedené údaje o liečivých vlastnostiach drahých kameňov, polodrahokamov a minerálov, sú len informatívne, čerpané z všeobecne známych informácií a zdrojov. Nie sú návodom, ako obísť klasickú liečbu a užívanie liečivých prípravkov. Majte vždy na pamäti, že použitie drahých liečivých kameňov nie je alternatívnou metódou ku konvenčnej lekárskej starostlivosti!

V prípade, že na sebe cítite príznaky akejkoľvek choroby, vždy vyhľadajte svojho lekára! Schopnosti liečivých kameňov používajte len ako dodatok a psychickú podporu ku konvenčnej liečbe, nie ako jej náhradu.

Uchovávajte mimo dosah detí. Nepoužívajte v prípade poškodenia kameňa. Dodržiavajte návod na údržbu. Roller skladujte na čistom a suchom mieste (povrchu) a pri izbovej teplote. Používajte valček jemne a masírujte pokožku, aby sa zabránilo poškodeniu kože.

Materiál: Masážny valček je vyrobený z čistého kameňa ruženín a nerezovej ocele.

Údržba: Po každom použití masážny valček umyte mydlom a teplou vodou.

Osvedčenie: CE/BV/ROHS/BSCI/ISO

Vyrobené: Čínska ľudová republika, Kameň v Brazílii

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: