Kórejský víkend so zľavou -15%. Platí pre kórejské produkty. Zľavový kód: botox15

Biomagick Detoxikačné náplasti 14 ks

Kód: 61/1X 61/2X 61/3X Zvoľte variant
7,99 € 14,99 € 23,99 € od 7,99 €
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant

Detoxikačné náplasti BIOMAGICK vám prinášajú účinnú očistu organizmu s certifikátom CE. Detoxikačné náplasti sú veľkým pomocníkom nie len pri detoxikácii organizmu, ale aj pri chudnutí, pretože aktivujú metabolizmus a tým aj rýchlejšie spaľovanie. Balenie 14 kusov predstavuje očistnú a detoxikačnú kôru na 1 týždeň. Náplasti vyťahujú z tela nečistoty cez noc, a ide preto o jeden z najpohodlnejšícj a najúčinnejších spôsobov očisty tela.

Detailné informácie

Podrobný popis

Detoxikačné náplasti Biomagick

Náplasti odstraňujú z vášho tela nečistoty, zatiaľ, čo spíte. Ide o jednoduchú a naozaj účinnú pomôcku pre tých, ktorí vedú aktívny život a dbajú na svoje zdravie a životasprávu. Náplasti prinášajú úľavu pri mnohých ochoreniach, prečisťujú a detoxikujú organizmus.


LEGISLATÍVA: Radi by sme Vám poskytli všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMÍSIE (EU) č. 432/2012 z dňa 16. mája 2012, platné od 14. 12. 2012, ktorým sa zriaďuje zoznam schválených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani zobudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín.


Ako fungujú detoxikačné náplasti na chodidlá?

Princíp spočíva v tom, že prostredníctvom akupunktúrnych bodov na chodidlách do seba náplasti vstrebávajú znečistenie organizmu, ktoré telo inak nedokáže vylúčiť. Podľa čínskej medicíny má naše telo viac než 360 akupunktúrnych bodov, pri čom viac než 60 bodov sa nachádza na chodidlách nôh. Sú to reflexné zóny našich vnútorných orgánov. Je úzky vzťah medzi príslušnými reflexnými zónami na chodidlách a umiestnením náplastí, ktoré takto ľahko absorbujú toxické látky z tela. Detoxikačné náplasti priamo pôsobia na reflexné body na chodidlách nôh. Tak, ako cieľom reflexných masáží je stimulácia vnútorných orgánov, podobné detoxikačné náplasti stimulujú jednotlivé orgány v ľudskom tele, podporujú celkovú rovnováhu organizmu a pôsobia liečebne. Majú unikátny vplyv na interné zdravie človeka.


Spôsob použitie

Pred použitím umyte chodidlá. Pre lepšiu účinnosť používajte počas spánku.

  1. Otvorte ochrannú fóliu, vyberte detoxikačný vankúšik a 1 samolepiacu náplasť.
  2. Odstráňte ochrannú vrstvu z lepiacej náplasti a priložte na ňu do stredu detoxikačný vankúšik, písaným textom na lepiacu náplasť, druhá perforovaná strana priľne k telu.
  3. Prášok vo vankúšiku pred nalepením rovnomerne rozmiestnite po celej jeho ploche.
  4. Pre ochranu môžete použiť ponožky, ktoré zabránia prípadnému zosunutiu náplasti počas spánku alebo znečistení prádla.
  5. Náplasti musia priľnúť k telu celou svojou plochou, inak sú neúčinné.
  6. Odporúčaný čas aplikácie sa pohybuje medzi 8 – 10 h.

Očista by mala prebiehať 3 týždne, potom sa odporúča 1 týždeň pauza.


Upozornenie

Náplasti sú určené len na vonkajšie použitie. Náplasti skladujte mimo dosah detí a na suchom mieste pri izbovej teplote. Nepoužívajte náplasti na oči a otvorené rany, na popáleniny, na tvár, na podráždenú alebo citlivú pokožku, používajte výhradne náplasti z nepoškodeného vrecka. Náplasti nie sú vhodné pre tehotné a dojčiace ženy, deti do 6 rokov a ľudí s alergiou na leukoplast. V prípade, že pri použití pociťujete nejaké ťažkosti, ihneď náplasť odstráňte. Náplasti nikdy nepoužívajte opakovane!

Dôležité informácie

Zloženie: Bambusový ocot, škumpa ocetná, turmalín, chitosan, dextrín, vitamín C, detoxikačné bylinné extrakty.

Balenie: 14 ks vankúšikov s aktívnou látkou a 14 ks špeciálnych náplastí.

Skladovanie: Skladujte mimo dosah detí. Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote.

Minimálna trvanlivosť: Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale. Spotrebujte do: Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale, nepoužívajte po dátumu spotreby.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Záruka: Výrobok má trvanlivosť 36 mesiacov od dátumu výroby. Dátum trvanlivosti je na obale vyznačené MM / Y

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: