Kórejský víkend so zľavou -15%. Platí pre kórejské produkty. Zľavový kód: botox15

Yoni intímne vajíčka

Kód: 378
39,90 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Posilňujte svaly panvového dna so súpravou Yoni intímnych vajíčok (prírodné drahokamy z Brazílie), ktoré sú ručne vyrábané. Pravidelným, dôsledným a vytrvalým tréningom dosiahnete spevnenie panvového dna, ktoré je jednou z najdôležitejších vecí v živote ženy. Yoni intímne vajíčka vám môžu pomôcť s bolestivou a nepravidelnou menštruáciou, problémami s inkontinenciou, zlepšujú schopnosť otehotnieť, prebúdzajú sexuálne libido a urýchľujú návrat panvového dna po pôrode.

Detailné informácie

Podrobný popis

Súpravou Yoni intímnych vajíčok

Ručne vyrábané prírodné Yoni (posvätný priestor) vajíčko, čiže vaginálne vajíčko je leštený polodrahokam v tvare vajca, ktorý sa už tisíce rokov používa na podporu revitalizácie vaginálnej oblasti žien, a to v oblasti fyzickej, ale aj psychickej. Súprava Yoni intímne vajíčka sú ručne vyrábané prírodné drahokamy z Brazílie.

Yoni vajíčko môžu bezpečne používať ženy staršie ako 20 rokov. S Yoni vajíčkom môžete fungovať v bežnom živote (ísť na nákup, do reštaurácie na jedlo, do práce ...) a nechať vajíčko plniť svoju funkciu. S vajíčkom je možné vykonávať aj množstvo jednoduchých cvikov na posilnenie panvového dna a tým zvýšiť aj jeho účinnosť.


História kameňa Jadeit

História siaha až do siedmeho storočia v Číne. Tu si miestni lekári uvedomili liečivú silu a hojivé účinky, ktoré môžu mať tieto drahokamy. Traduje sa, že Jadeit podporuje schopnosť empatie, odstraňuje nepokoj a uľahčuje medziľudskú komunikáciu. Liečivý kameň Jadeit vraj pomáha pri problémoch s otehotnením a uľahčuje pôrod, ďalej podporuje posilňovanie nervového a imunitného systému, funkciu srdca, krvný obeh a tíši migrény aj bolesti. Jadeit údajne lieči aj infekcie, všetky typy žltačky, chrípku a kŕčové žily.

Yoni intímne vajíčko bolo uctievané vo východných kultúrach od pradávna pre život, tvorivosť a lásku. Odhaduje sa, že ženy využívajú intímne vajíčka viac ako 5 000 rokov. Cisárovné a konkubíny kráľovského paláca v Číne používali vajcia vyrezané z nefritu pre prístup k sexuálnej sile, prebudenie zmyselnosti a udržanie zdravia do ich veku.


Výhody a prednosti yoni eggs?

  • Urýchľuje po pôrode návrat pošvy do pôvodného stavu
  • Posilňuje svaly panvového dna, môže teda vyriešiť problémy s inkontinenciou
  • Zlepšuje vlhkosť pošvy
  • Prebúdza ženskosť
  • Zlepšuje schopnosť otehotnieť
  • Prekrvuje spodnú časť tela - spôsobuje scitlivenie pošvy teda aj citlivosť počas sexuálneho styku
  • Môže zlepšiť menštruačný cyklus a bolesti s ním spojené
  • Pri pravidelnom a správnom cvičení skráti a zredukuje PMS
  • Uvoľňuje z tela stres
  • Prebúdza sexuálne libido

Upozornenie

Dôležité je očistiť vajíčko po a pred každom použití. Yoni intímne vajíčka očistite teplou vodou a mydlom alebo dezinfekciou pre erotické pomôcky, aby bola dôkladne sterilizovaná. K Yoni vajíčku môžete priviazať šnúrku, ktorá zaistí lepšie vybratie vajíčka. Uistite sa, že ste šnúrku bezpečne upevnili k vajíčku a nedôjde k jej rozviazaniu.

Neodporúča sa používať vajíčko počas menštruácie alebo pri akútnych zdravotných problémoch v oblasti panvy.

Veľkosti súprava Yoni intímne vajíčka: M 4,5 x 3 cm (20g), S 4 x 2,5 cm (40g), V 3 x 2 cm (51g).

Pozor krehké! Vajíčko nepoužívajte, ak na ňom objavíte známky poškodenia, a to najmä prasklinu. Skladujte na čistom a suchom mieste (povrchu) a pri izbovej teplote. Yoni vajíčka uschovávajte mimo dosahu detí.

Obsah balenia: 3x Yoni vajíčka, 3x šnúrka, vrecúško, návod


Kedy nie je vhodné Yoni vajíčko používať?

Tehotenstvo: Všeobecne sa neodporúča začať s Yoni vajíčkom počas tehotenstva. Ak už máte prax s pravidelným cvičením, je vhodné v priebehu tehotenstva používanie Yoni vajíčka prerušiť.

Infekcie: Dbať na hygienu by malo byť samozrejmosťou. Ak vás však sužuje infekcia intímnych partií, je vhodné cvičenie odložiť, kým symptómy nevymiznú.

Menštruácia: Hoci pravidelné cvičenie s Yoni vajíčkom pomáha k ustáleniu menštruačného cyklu a zjemňuje menštruačné bolesti, je lepšie počas samotného cyklu vajíčko nepoužívať a sústrediť sa na cvičenie mimo menštruačných dní.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: