Doručenie do Vianoc

Poznáme to všetci. Darčeky nakúpené na poslednú chvíľu a potom ten stres, či sa stihne balíček doručiť včas pod stromček. Radi by sme zaistili doručenie všetkých vašich zásielok včas, ale od chvíle, kedy je balíček odovzdaný dopravcovi bohužiaľ nie je možné ovplyvniť ďalší priebeh včasného dodania. Počas sviatkov a výpredajov sú dopravcovia vyťažený a môže nastať omeškanie doručenia vašej zásielky.

Vánočné doručenie ETANI

  • Dodanie domov na adresu: pri objednávke do štvrtka 14.12 do 23:59 hod vám garantujeme vyexpedovanie tovaru dňa 15.12.2017. Následne prevezme zásielku vami vybraný dopravca. Týka sa iba dobierky a online platieb kartou. Tovar hradený bankovým prevodom je expedovaný až po pripísaní čiastky na účet.

Za nedodanie včas – 9 eur na budúci nákup!


Verte, že spravíme maximum pre to, aby ste zo svojich darčekov mali radosť čo najskôr. Pokiaľ objednáte tovar do štvrtka 14.12. do 23:59 hod (vyberiete platbu na dobierku alebo online platbu) a nebude vám včas doručený, máte u nás zľavový poukaz v hodnote 9 eur na ďalší nákup.

Ako získate zľavový kód?

V prípade, že vám balíček nebol včas doručený a máte nárok na poukaz, kontaktujte nás emailom ( obchod@etanikozmetika.sk), a to najneskôr do 5.1.2018. Vašu objednávku a jej dodanie preveríme a unikátny zľavový kód vám následne pošleme.

  • Platí na všetky objednávky uskutočnené do 14.12.2017 do 23:59hod (pri výbere platby na dobierku alebo online platbe kartou)
  • Kontaktuje nás najneskôr do 5. Januára 2018 na obchod@etanikozmetika.sk

U všetkých neskôr uskutočnených objednávok alebo platieb nie sme schopný zaistiť dodanie zo strany dopravcov, ktorý sú v čase sviatkov a výpredajov preťažený. Ďakujeme vám za pochopenie a prajeme krásne prežitie vianočných sviatkov.

Vstúpte do klubu ETANI
a získajte zľavu 5 € na ďalší nákup.